Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykończeniach wnętrz

Swoją działalność prowadzimy w segmentach budownictwa obejmujących budownictwo ogólne, użyteczności publicznej, mieszkaniowe, jednorodzinne. 

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wykończenia wnętrz od prac projektowych, pomocy w doborze niepowtarzalnych materiałów, kończąc na perfekcyjnym wykonawstwie.

Proces aranżacji wnętrz „pod klucz” realizowany jest pod stałym nadzorem osób z wysokimi kwalifikacjami, posiadającymi uprawnienia budowlane oraz niebanalne pomysły trafiające/dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Zajmujemy się również kompleksową realizacją procesów inwestycyjnych. Potrafimy przeprowadzić sprawnie cały proces: od decyzji o warunkach zabudowy, poprzez projektowanie, wykonawstwo aż po oddanie obiektu do użytkowania.

Ponadto na rynku wykonawstwa budowlanego jesteśmy rozpoznawani jako firma, która oferuje wysoką jakość i krótkie terminy realizacji. Wykonujemy szeroki zakres robót budowlanych stosując najnowocześniejsze technologie i materiały. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Stale się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje, aby móc świadczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Trzon firmy stanowią inżynierowie budownictwa lądowego o wysokich kwalifikacjach posiadający odpowiednie uprawnienia budowlane.