MEBLE Z LITEGO DREWNA

 

Firma Manufaktura Wnętrz jest także dystrybutorem luksusowych mebli z litego drewna polskiego producenta DESIQ.

Firma DESIQ tworzy nowoczesne meble drewniane, które uzupełnią Twoje wnętrza. To funkcjonalne, eleganckie i nieprzeciętne projekty, wykonane z litego drewna.

Naszym celem jest stworzenie razem z Tobą wyjątkowych aranżacji wnętrz, z wykorzystaniem mebli z naszej oferty. Dostarczamy wysokiej jakości produkty, które posłużą przez długie lata. Wszystko za sprawą surowców, z których wykonujemy unikalne meble. To komody, łóżka oraz szafki nocne z drewna orzechowego, jesionowego, dębowego oraz olchowego i czereśniowego.

Nie używamy sklejek ani drewnopodobnych okładzin. Tym samym, każdy wykonany przez nas mebel, przejmuje cechy fizyczne danego materiału, z którego jest wykonany. Do produkcji wybraliśmy najlepsze gatunki drewna, dzięki czemu do Twoich rąk trafiają produkty wysokiej jakości, odporne na uszkodzenia mechaniczne i niezwykle trwałe. Niepodważalną zaletą mebli z litego drewna jest bowiem ich długa żywotność – tego typu elementy wyposażenia wnętrz mogą przetrwać nawet kilkaset lat, wciąż prezentując się zjawiskowo.

Więcej o ofercie na stronie producenta: www.desiq.pl

Co zyskujesz kupując u nas, jako u dystrybutora?

  • rabat 5% od cen producenta
  • doradztwo naszego architekta w aranżacji Twojego wnętrza

Poznaj szczegóły oferty dzwoniąc lub pisząc do nas!

DESIQ Cennik FINAL 2019V